Zaproszenie do udziału XXXI Pieszej Pielgrzymki Apostolatu Chorych

W sobotę, 11 maja odbędzie się 31 Pielgrzymka osób chorych, niepełnosprawnych oraz starszych wiekiem, organizowaną przez Apostolat Chorych Rodzina Miłości Miłosiernej.

Serdecznie zapraszamy osoby chore i niepełnosprawne wraz z opiekunami oraz wszystkich, którzy chcą się włączyć do uczestnictwa w tej pielgrzymce. Gorąco zapraszamy również młodzież włączenia się do wspólnego pielgrzymowania i pomocy na szlaku drogi do Sanktuarium Dzieci Fatimskich.

Spotykamy się w kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Szczecinie (Załom) godz. 10.00, gdzie będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu, w czasie adoracji możliwość przystąpienia do Sakramentu Pokuty i Pojednania oraz Nabożeństwo majowe.

Następnie wyjście (pielgrzymka piesza) do Sanktuarium Dzieci Fatimskich, w którym zostanie odprawiona Msza św. Po uczcie duchowej biesiada.

Bliższe informacje u Elżbiety Palczak 511 781 255

Dojazd komunikacją miejską bez przesiadki autobus C z Palcu Rodła, który jedzie: aleją Niepodległości, Brama Portowa, Wyszyńskiego, Basen Górniczy. Wysiadać należy na przystanku Załom Kościół. Autobus linii 96 jedzie z Basenu Górniczego przez Szczecin Dąbie.

Proszę się nie bać trasa jest możliwa do pokonania, idziemy wolnym spacerkiem, by każda osoba poruszająca się o kulach, czy o balkoniku podołała przejść ten 1 km drogi.

Droga Siostro, Drogi Bracie – dołącz, by wspólnie przed  Matką Bożą Fatimską pochylić się i tak jak mali pastuszkowie wspólnie się modlić.

 

Ks Przemysław Pokorski